fbpx

Joga - Idealny Złoty Środek

Uczymy od 1994 roku
jak_zaczac FAQ system online - Ośrodek Hatha Jogi
Zaczynasz od zajęć grupy początkującej. Karnet to 8 zajęć w ciągu 30 dni od daty rozpoczęcia. Karnet możesz kupić w Strefie Klienta online. Zobacz więcej
grafik_zajec_jogi FAQ system online - Ośrodek Hatha Jogi
Rozkład zajęć jogi w tygodniu. Od 7:00 rano do 22:00 wieczorem. Również w weekendy. Zajęcia dla początkujących, ćwiczących, seniorów, joga kręgosłupa, dzieci. Zobacz więcej
kursy_wyjazdowe FAQ system online - Ośrodek Hatha Jogi
Organizujemy kursy wyjazdowe z jogą: morze, góry, jeziora, lasy. Tydzień lub weekend z jogą. Wyjedź i zregeneruj się. Zobacz więcej
jogapomoce FAQ system online - Ośrodek Hatha Jogi
JogaPomoce.pl - przyrządy do jogi. Maty do jogi, paski, klocki, liny, krzesła, pomoce drewniane, wałki, akcesoria do jogi. Zobacz więcej
aktualnosci FAQ system online - Ośrodek Hatha Jogi
Aktualności, zmiany w planie zajęć, ogłoszenia. Bądź na bieżąco. Zobacz więcej
czytelnia_joga FAQ system online - Ośrodek Hatha Jogi
Co to jest joga, hatha joga, rodzaje jogi, artykuły w prasie, asany jogi, grupy tematyczne, korzyści jogi, video. Zobacz więcej
zajcia_indywidualne FAQ system online - Ośrodek Hatha Jogi
Prowadzimy prywatne zajęcia jogi dla osób, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w normalnych grupowych zajęciach. Są dwie możliwości: indywidualne oraz rehabilitacyjne indywidualne Zobacz więcej
szkolenia_nauczycielskie FAQ system online - Ośrodek Hatha Jogi
Jeśli marzysz o uczeniu jogi i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś spełnić swoje marzenia, to do dzieła. Zobacz więcej

Nadchodzące wyjazdy/warsztaty z jogą

3 stycznia 2021

Weekend z jogą

3-6 stycznia 2021 Lipowa Dolina Kazimierz Dolny

7 marca 2021

Oczyszczanie wątroby z jogą

7-13 marca Pałac i Folwark Galiny 1 TERMIN

22 kwietnia 2021

Oczyszczanie sokami z jogą

22-25 kwietnia Lipowa Dolina Kazimierz Dolny

10 lipca 2021

Wakacje z jogą nad morzem

10-17 lipca Fala1 Łazy

23 października 2021

Oczyszczanie wątroby z jogą

23-29 października Pałac i Folwark Galiny 2 TERMIN

Nasze Motto

Joga w centrum Warszawy

Nasza szkoła jogi w Warszawie to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o każdym, kto chce pracować nad ciałem i duchem, zadbać o swoje zdrowie, a także utrzymać witalność i równowagę. Od początku naszego istnienia, przyświeca nam jeden cel - sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób i zarażać pasją, jaką jest dla nas hatha joga. Nasza oferta to bogata gama propozycji zarówno dla osób początkujących, które zaczynają swoją przygodę z jogą, jak również osób zaawansowanych, które od dłuższego czasu praktykują jogę. Oferujemy specjalne zajęcia tematyczne np. dla osób z chorobami kręgosłupa. Wszystkie zajęcia i warsztaty prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli z wieloletnią praktyką jogi.

Nasza akademia jogi mieści się w ścisłym centrum Warszawy, przez co łatwo do nas trafić. Wnętrza są przestronne i jasne, dzięki czemu zapewniają idealne warunki do praktykowania jogi. Sala do ćwiczeń została wyposażona w niezbędny sprzęt i pomoce. Z dumą możemy przyznać, że oferowana przez naszą szkołę w Warszawie joga to najlepsza odpowiedź na Twoje potrzeby. Tylko u nas możesz liczyć na kameralną atmosferę, opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferowana przez nas hatha joga nie tylko pomoże Ci złagodzić stres czy złapać oddech, ale także przyczyni się do zachowania zdrowia i osiągnięcia pełnego zadowolenia. Hatha joga doda Ci energii, uelastyczni kręgosłup, zapewni giętkość całego ciała, odpręży mięśnie, przyniesie spokój i zapewni poczucie jedności z samym sobą.

P: Jak to wygląda?

O: Zajęcia są prowadzone przez Zooma na żywo. Większość zajęć stacjonarnych jest jednocześnie online. Nauczyciel ma mikrofon (na głowie) i kamerę, więc widzisz i słyszysz jakbyś był/a obecny na sali. Jak ćwiczysz samodzielnie, to musisz wszystkiego sam pilnować i nie zauważasz swoich błędów. Nauczyciel Ci pomaga, inspiruje i wiedząc, że ćwiczysz z grupą, też jest łatwiej.

P: Czy sobie poradzę jak jestem bardzo sztywna/y?

O: Proszę nie zakładać z góry, że coś się stanie. Joga jest taka, że mamy łatwiejsze i trudniejsze pozycje. Nie trzeba od razu się zwijać w kłębek czy supełek. Mamy różne ograniczenia i od razu nikt nie będzie Ci mówił, że masz zakładać nogę na szyję. To jest system na lata pracy. Na początku wykonuje się łatwiejsze pozycje, są też ich warianty z pomocami do jogi, więc praktycznie prawie każdy jest w stanie ćwiczyć. Wyjątki też są, ale dotyczy to osób np. bez ręki lub nogi albo poważnie chore. Takie osoby zresztą mogą też ćwiczyć, ale nie w normalnej grupie. Powinny ćwiczyć indywidualnie.

P: Właśnie dowiedziałam się, że będzie prowadzony nowy system zapisów. Mam pytanie, czy będą miały do niego dostęp również osoby, które mają System OK?

O: Tak, będą miały. Wejścia będą się odbywać tak samo jak do tej pory na ok system, ale dostaniesz kartę jak będziesz w szkole. Już możesz się zarejestrować sama na stronie https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/index albo zrobimy, to gdy będziesz w Omśrodku. Każde wejście będzie rejestrowane czytnikiem. System został wprowadzony m.in. dlatego, aby uniknąć sytuacji, gdy na sali jest zbyt dużo osób.


1000 Zostało znaków