fbpx

Joga - Idealny Złoty Środek

Uczymy od 1994 roku
jak_zaczac Iwona i Leszek w Punie - Ośrodek Hatha Jogi
Zaczynasz od zajęć grupy początkującej. Karnet to 8 zajęć w ciągu 30 dni od daty rozpoczęcia. Karnet możesz kupić w Strefie Klienta online. Zobacz więcej
grafik_zajec_jogi Iwona i Leszek w Punie - Ośrodek Hatha Jogi
Rozkład zajęć jogi w tygodniu. Od 7:00 rano do 22:00 wieczorem. Również w weekendy. Zajęcia dla początkujących, ćwiczących, seniorów, joga kręgosłupa, dzieci. Zobacz więcej
kursy_wyjazdowe Iwona i Leszek w Punie - Ośrodek Hatha Jogi
Organizujemy kursy wyjazdowe z jogą: morze, góry, jeziora, lasy. Tydzień lub weekend z jogą. Wyjedź i zregeneruj się. Zobacz więcej
jogapomoce Iwona i Leszek w Punie - Ośrodek Hatha Jogi
JogaPomoce.pl - przyrządy do jogi. Maty do jogi, paski, klocki, liny, krzesła, pomoce drewniane, wałki, akcesoria do jogi. Zobacz więcej
aktualnosci Iwona i Leszek w Punie - Ośrodek Hatha Jogi
Aktualności, zmiany w planie zajęć, ogłoszenia. Bądź na bieżąco. Zobacz więcej
czytelnia_joga Iwona i Leszek w Punie - Ośrodek Hatha Jogi
Co to jest joga, hatha joga, rodzaje jogi, artykuły w prasie, asany jogi, grupy tematyczne, korzyści jogi, video. Zobacz więcej
zajcia_indywidualne Iwona i Leszek w Punie - Ośrodek Hatha Jogi
Prowadzimy prywatne zajęcia jogi dla osób, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w normalnych grupowych zajęciach. Są dwie możliwości: indywidualne oraz rehabilitacyjne indywidualne Zobacz więcej
szkolenia_nauczycielskie Iwona i Leszek w Punie - Ośrodek Hatha Jogi
Jeśli marzysz o uczeniu jogi i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś spełnić swoje marzenia, to do dzieła. Zobacz więcej

Nadchodzące wyjazdy/warsztaty z jogą

11 września 2020

Weekend z jogą

11-13 września Leszkiland Leleszki Mazury

25 września 2020

Weekend z jogą

25-27 września Weekend z jogą Ziołowy Zakątek Podlasie

16 października 2020

Weekend z jogą

16-18 października Lipowa Dolina Kazimierz Dolny

18 października 2020

Oczyszczanie wątroby z jogą

18-24 października Pałac i Folwark Galiny

Nasze Motto

Joga w centrum Warszawy

Nasza szkoła jogi w Warszawie to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o każdym, kto chce pracować nad ciałem i duchem, zadbać o swoje zdrowie, a także utrzymać witalność i równowagę. Od początku naszego istnienia, przyświeca nam jeden cel - sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób i zarażać pasją, jaką jest dla nas hatha joga. Nasza oferta to bogata gama propozycji zarówno dla osób początkujących, które zaczynają swoją przygodę z jogą, jak również osób zaawansowanych, które od dłuższego czasu praktykują jogę. Oferujemy specjalne zajęcia tematyczne np. dla osób z chorobami kręgosłupa. Wszystkie zajęcia i warsztaty prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli z wieloletnią praktyką jogi.

Nasza akademia jogi mieści się w ścisłym centrum Warszawy, przez co łatwo do nas trafić. Wnętrza są przestronne i jasne, dzięki czemu zapewniają idealne warunki do praktykowania jogi. Sala do ćwiczeń została wyposażona w niezbędny sprzęt i pomoce. Z dumą możemy przyznać, że oferowana przez naszą szkołę w Warszawie joga to najlepsza odpowiedź na Twoje potrzeby. Tylko u nas możesz liczyć na kameralną atmosferę, opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferowana przez nas hatha joga nie tylko pomoże Ci złagodzić stres czy złapać oddech, ale także przyczyni się do zachowania zdrowia i osiągnięcia pełnego zadowolenia. Hatha joga doda Ci energii, uelastyczni kręgosłup, zapewni giętkość całego ciała, odpręży mięśnie, przyniesie spokój i zapewni poczucie jedności z samym sobą.

iwaleszek_instytut07.01.2008r.

Nasi Kochani Jogini!!!

Po dotarciu do Puny natychmiast zakorzeniliśmy się. Piszemy z kafejki na starym i brudnym komputerze. Na pierwszych zajęciach spotkaliśmy Iyengara. Nie wygląda jak dziadek, tylko jak starszy dobrze utrzymany człowiek. Robi stanie na głowie i świece po 40 minut. Następnego dnia robił bardzo trudne i mocne wygięcia do tylu. Pomagają mu jego asystenci. Używa do praktyki przyrządy. Jest w bardzo dobrej kondycji psychicznej. Czasami zwołuje nas i cos tłumaczy. My dużo ćwiczymy na praktyce własnej. Jest to bardzo inspirujące. Sesje prowadzona przez nauczycieli mamy jedna dziennie. Geeta inspiruje mocno głosem i wyłapuje śpiących i wtedy używa mocniej głosu. Spotkaliśmy parę znajomych z Blacons. Energia na salii poza jest super.Papu najlepsze na świecie. Zapachy, kolory, wachlarz smaków przebija wszystkie inne kuchnie. Jadamy w knajpach indyjskich i próbujemy po kolei potrawy o egzotycznych nazwach. Za to płacimy po 5-7 zł. Dzisiaj poszliśmy z Amerykankami na jedzenie europejskie i okazało się to bezsmakowym paskudztwem. Ale one były zachwycone.Puna jest głośna i mocno zanieczyszczona spalinami. Ryksze ryczą w ciągu dnia i nocy, są wszechobecne. Tubylcy mówią bardzo słabo po angielsku, używają języka marathi. Ale są niezmiernie przyjaźni i można się dogadać na migi. Jeżeli nic nie rozumieją, to machają głową uśmiechając się szeroko.Od poniedziałku idziemy na zabiegi ayurwedy. Jesteśmy juz po wywiadzie. Będziemy się oczyszczać dodatkowo.Uczymy się dużo, myślimy o wszystkich od serca.

Pozdrawiamy, ściskamy,

Om, Iwona&Leszek

Ps. W następnym liście dołączymy zdjęcie. Czujemy się tutaj jak w domu.

 

09.01.

"Coś dla ducha"

 

iwaleszek instytut.jpg

 

"Coś dla ciała"

iwaleszek papu.jpg

 

10.01.

Witajcie Jogini,

Dni w Punie mijają bardzo ciepło i bardzo szybko. 3 godz. praktyki własnej i jedna 2 godz. sesja z nauczycielem sprzyja głębszej refleksji i rozwojowi. Czasami zajęcia o 7 rano z Prashantem zaczynają się od mostków, które trwają prawie przez cale zajęcia. Zajęcia z Geetą tzw. sesje kobiece nie polegają na leżeniu tylko na mocnej praktyce, z tym, ze wygięcia w tył są trochę zmodyfikowane pod katem pan. Na pranajamie dużo nowości. Ćwiczcie palce.

Iyengar daje popisy swojego mistrzostwa na grupach medycznych i grupach praktyki własnej. Jest bardzo żwawy i nadal mocny.

W pobliżu odkryliśmy świątynie z VIII wieku wykuta w skale, w której czuje się mocną energie.

Kupiliśmy parę książek (skryptów) i CD w Instytucie, żeby sobie przypominać jak Was bardziej motywować

.

Pozdrawiamy,

OM, Iwona i Leszek

12.01

"Iwa z Guruji"

iwa i bks

 

17.01.

 

Witajcie Jogini,

 

Tak nam się ćwiczy w Punie, że myślimy o przedłużeniu pobytu. Na miejscu nie ma z tym problemu. Nie stresujcie się jednak, wracamy do Was naładowani energia i zapałem. Iwonka chodzi między innymi na klasy kobiece do Geety.

Polegają one na bardzo mocnych wygięciach do tyłu, także dużo się uczy, nawet robi notatki.

Geeta mocno inspiruje silnym głosem, a wczoraj tak krzyczała na 3 osoby, że dzisiaj zaniemogła, a zastępstwo to juz nie to samo.

My jesteśmy zaopatrzeni w cd z naszych zajęć i nowe doświadczenia.

Zaowocuje to dla Was.

Jak się dostajemy do Instytutu pokazują poniższe zdjęcia.

Pozdrawiamy serdecznie,

 

om, Iwona&Leszek

 

Ps. Opowiem jak wygląda tutejsza "sauna", do której wchodzę po zabiegu oczyszczającym ayurvedy. Iwona

 

"Raczej to trzeba pogłaskać, niż na to wsiąść."

Raczej to trzeba pogłaskać, niż na to wsiąść

"Lepiej iść na piechote niż wylądować w przepaści"

llepiej_isc_na_piechote_niz_wyladowac_w_przepasci.jpg

"Niedzielny relaks"

niedzielny_relaks.jpg

 

21.01.

Nasi Kochani Jogini,

Mamy wrażenie, że to już ostatni list do Was. Został już tylko tydzień do powrotu.
Bardzo dużo się nauczyliśmy przez ten czas. Zajęcia Geety i Prashanta są inne i każdy z nich daje nam co innego. Iwonka uwielbia zajęcia z Geetą.
Daje w kosć, krzyczy, ale przy tym czuje sie jej wielkie serce. To że cwiczymy na praktyce własnej pokazuje zdjęcie ha, ha..
Mieliśmy szczęście być na uroczystościach 33 rocznicy istnienia Instytutu.
Wysluchaliśmy dwóch wykładów: "Element ziemi i joga" oraz "JOGA I STRES".
Była możliwość porozmawiania z ludźmi, a na koniec zostaliśmy poczęstowani pysznym hinduskim papu przygotowanym przez kucharzy Iyengarow. TO BYŁO COŚ.
Też już za Wami tęsknimy. Do rychłego
Om, Iwona i Leszek

 

iwy_praktyka_wasna.jpg

 

33-lecie_instytutu.jpg

 

gurujiiwaleszek


1000 Zostało znaków