fbpx

P: Jak to wygląda?

O: Zajęcia są prowadzone przez Zooma na żywo. Większość zajęć stacjonarnych jest jednocześnie online. Nauczyciel ma mikrofon (na głowie) i kamerę, więc widzisz i słyszysz jakbyś był/a obecny na sali. Jak ćwiczysz samodzielnie, to musisz wszystkiego sam pilnować i nie zauważasz swoich błędów. Nauczyciel Ci pomaga, inspiruje i wiedząc, że ćwiczysz z grupą, też jest łatwiej.

P: Czy sobie poradzę jak jestem bardzo sztywna/y?

O: Proszę nie zakładać z góry, że coś się stanie. Joga jest taka, że mamy łatwiejsze i trudniejsze pozycje. Nie trzeba od razu się zwijać w kłębek czy supełek. Mamy różne ograniczenia i od razu nikt nie będzie Ci mówił, że masz zakładać nogę na szyję. To jest system na lata pracy. Na początku wykonuje się łatwiejsze pozycje, są też ich warianty z pomocami do jogi, więc praktycznie prawie każdy jest w stanie ćwiczyć. Wyjątki też są, ale dotyczy to osób np. bez ręki lub nogi albo poważnie chore. Takie osoby zresztą mogą też ćwiczyć, ale nie w normalnej grupie. Powinny ćwiczyć indywidualnie.

P: Właśnie dowiedziałam się, że będzie prowadzony nowy system zapisów. Mam pytanie, czy będą miały do niego dostęp również osoby, które mają System OK?

O: Tak, będą miały. Wejścia będą się odbywać tak samo jak do tej pory na ok system, ale dostaniesz kartę jak będziesz w szkole. Już możesz się zarejestrować sama na stronie https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/index albo zrobimy, to gdy będziesz w Omśrodku. Każde wejście będzie rejestrowane czytnikiem. System został wprowadzony m.in. dlatego, aby uniknąć sytuacji, gdy na sali jest zbyt dużo osób.


1000 Zostało znaków


 

W styczniu

Pranajama
soboty 8:00-8:45
Leszek
16.01 i 30.01

Ogólna 2
niedziele 18:00-20:00
Leszek
17 i 31.01

Medytacja
niedziele 20:05-20:35
Iwona
17 i 31.01

Grupy tematyczne:

7.01 – warianty powitań do słońca
14.01 – step 1 wygięcia do tyłu
21.01 – odporność
28.01 – siedzące