fbpx

6 dniowy DETOKS sokowy z jogą: asany, pranajama i relaks

detoks

KORYCINY 20-26 października 2020

Wychodząc naprzeciw tym dla których oczyszczanie wątroby to za duży wyzwanie ;-) ;-), a chcieliby oczyścić organizm i zrobić "remont" na wiosnę i może uregulować wagę proponujemy pobyt na diecie sokowo warzywnej. Jest ona bardzo zrównoważona i bezpieczna. Również jest to pobyt z jogą, którą będzie prowadzić Leszek i Iwona. Cena to 1700 zł w pokoju dwuosobowym i 1950 zł w jednoosobowym.

Zdarza nam się robić "dzień dziecka" i przy tej okazji folgujemy sobie; trochę więcej cukru, alkoholu i ponieważ smaczne zjadamy za dużo. Przepłacamy to dodatkowymi centymetrami w biodrach i brzuszkiem. Warto, szczególnie na wiosnę zrobić porządek na rzecz dobrego samopoczucia.

System pokarmowy nie będzie działał (wzdęcia, zaparcia, niestrawność, refluks etc.), jeżeli nie usuniemy zatorów.

Lekarze przyszłości nie będą przepisywać leków, jedynie zapoznawać pacjentów z higieną ludzkiego organizmu, dietą a także przyczynami i sposobami zapobiegania chorobom.

Thomas A. Edison

 

Kiedy ciało jest przeciążone toksynami zanieczyszczenia osłabiają układ odpornościowy i chorujemy. Picie soków, wody dodając ruch w jodze i potęgę oddechu - można powiedzieć, że jest to rodzaj poszczenia, najpotężniejszego czynnika oczyszczania. W czasie tego procesu usuwane będą trucizny z tkanek i komórek w całym ciele. Słabe czy schorowane komórki opuszczą ciało. W istocie nastąpi ODMŁODZENIE. "Fasting Can Save Your Life" Dr Herbert Shelton.

Kurs będzie odbywał się w okresie wiosennym najbardziej naturalnym na oczyszczanie. Świeżo wyciskane soki to rodzaj skoncentrowanego odżywiania w tym cennych przeciwutleniaczy. Nie zabraknie organizmowi ani minerałów ani witamin. Detoks wspomogą skutecznie ćwiczenia, specjalne oddychanie i spacery. Można by na ten temat pisać i pisać. Można uzupełniać wiedzę poprzez samoszkolenie, ale na warsztacie będzie czas żeby o tym porozmawiać.

W pigułce co możecie zyskać:

  • wypłukanie toksyn,
  • zmniejszenie zapadalności na choroby,
  • zwiększenie poziomu energii,
  • zwiększenie elastyczności stawów i ogólnej gibkości,
  • poprawa trawienia i pracy układu immunologicznego,
  • ogromna pomoc w stanach depresyjnych.

Zapisy

Zapraszamy serdecznie,

Iwona&Leszek Kawa

Zamiast detoksu sokowego istnieje możliwość wykonania pełnego Oczyszczania wątroby z toksyn z jogą w tym samym terminie 20-26 października 2019.


1000 Zostało znaków