fbpx

REGULAMIN dla posiadaczy kart Ok System

 

 

Regulamin uczestnictwa w zajęciach jogi organizowanych przez Omśrodek Hatha Jogi zwanego dalej „Omśrodek” dla posiadaczy ważnych kart OK System.


1. Omśrodek umożliwia posiadaczom karty Ok System uczestnictwo w wybranych zajęciach z oferty szkoły, obejmujących 8 (dla osób początkujących) lub więcej zajęć w miesiącu kalendarzowym dla danego karnetu. Decydując się na uczestnictwo w wybranym zajęciach, posiadacz karty OK System deklaruje swoją regularną obecność średnio 2 razy w tygodniu na wybranych przez siebie zajęciach w ramach odpowiedniego karnetu.
2. Konieczna jest rejestracja i zapisy na konkretne zajęcia przez Strefę Klienta: https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/kup-karnet
3. Posiadacz karty OK System jest uprawniony do uczestnictwa w 1 zajęciach dziennie.

Czytaj więcej...

Szkolenie nauczycielskie jogi

 Przeczytaj informacje. Potem wypełnij formularz i czekaj na wiadomość od nas.

certyfikat złoty

Informacje

Jeśli marzysz o uczeniu jogi i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś spełnić swoje marzenia, to do dzieła. Przyjmujemy głównie własnych uczniów dlatego, że ich lepiej znamy. Nie skreślamy jednak osób z innych szkół. Wywiad będzie tylko dłuższy.

Szkolenie prowadzą Leszek i Iwona Kawa.

Uczymy jogi od 1994 roku, wyszkoliliśmy już wielu nauczycieli. Uważamy, że uczenie jogi jest misją i trzeba się do niej dobrze przygotować. Kursy przez internet na instruktora jogi, kursy online nawet ze zjazdami od czasu do czasu nie wystarczą. Konieczny jest osobisty, systematyczny i dłuższy kontakt z nauczycielem.

Dlatego oferujemy 6 miesięczne szkolenie w skład którego wchodzi:

 1.  Asystowanie na zajęciach dla początkujących 2 razy w tygodniu, potem po pewnym czasie uczenie jogi z pomocą nauczyciela - jest to najważniejsza część szkolenia.
 2.  Praktyka jogi na zajęciach co najmniej trzy razy w tygodniu, własna w grupie oraz w domu.
 3.  Udział w warsztatach wyjazdowych - co najmniej jeden tygodniowy.
 4.  Studiowanie literatury. Podajemy zakres polecanej lektury.

Koszt szkolenia

Jest to 1600 zł miesięcznie lub 4650 zł kwartalnie lub 9000 zł za całość z góry. Jeśli nie dysponujesz takim budżetem, to część kwoty albo nawet całość możesz odpracować w Omśrodku (uczenie jogi przez pewien czas - co de facto jest dalszą częścią szkolenia, prace biurowe, sprzątanie, naprawy i inne). Szczegóły do ustalenia.

Po zakończeniu szkolenia wydajemy (na życzenie) certyfikat ukończenia szkolenia na nauczyciela hatha jogi.

Pozostałe informacje oraz warunki otrzymasz w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy serdecznie

Zapisy na szkolenie na nauczyciela jogi

Formularz zapisu na szkolenie na nauczyciela jogi.

Wypełnij pola. W polu info napisz coś o sobie.

Możesz wybrać z kim chciałbyś się szkolić: z Leszkiem czy Iwoną czy z obojgiem

Please type your full name.

Invalid Input

Nie musi być CV ;-)

Invalid email address.

niepoprawny numer telefonu

Please tell us how big is your company.

Please specify your position in the company

Wybierz okres praktyki jogi. Jeśli ćwiczysz do dwóch lat, to Twoje szanse są małe, ale zależy to od zaangażowania. Łatwiej na podjąć decyzję jeśli ćwiczysz u nas.

Zacznij już dziś spełniać swoje marzenie i zostań nauczycielem jogi, których świat teraz bardzo potrzebuje.

 1. Use comfortable cloth (no belts, jewelry, etc.).
 2. Practice with empty bladder, stomach. Meal at least 2 h before class.
 3. Follow teacher’s instruction.
 4. Breathe through your nose.
 5. Your body is active but the and should remain watchful, alert and still.
 6. Yoga poses are not gymnastic exercises. They are positions that create energy patterns. Remain aware & observe yourself both internally and externally.
 7. Yoga is a discipline. It's a personal experience and not in any way competitive with other or with yourself.
 8. Yoga practice can be a great energy management tool through which you can create health and longevity.

Iwona

 

Regulamin o bezpiecznym korzystaniu z zajęć w Omśrodku Hatha Jogi

Obowiązuje od 6 czerwca 2020, zaktualizowany 26.10. Jest on też dostępny wydrukowany w szkole do zapoznania się. Staję się on częścią Regulaminu Omśrodka Hatha Jogi.

1.      Zajęcia

 1. Zaleca się utrzymywanie minimalnej odległości 1,5 m między ćwiczącymi. Oznacza to, że będą wyznaczone miejsca na podłodze na maty, będzie można korzystać z co drugiej drabinki.
 2. Na sali nie będzie szkolnych mat, pasków i ręczników. Prosimy o przynoszenie swoich dużych ręczników i zakupienie własnego paska i maty. Można u nas na miejscu lub przez np. nasz sklep jogapomoce.pl.
 3. Będą przerwy 15 min między zajęciami popołudniowymi na wywietrzenie sali i dezynfekcję pomocy, wyjście i wejście osób. Niektóre zajęcia będą trwały więc 75 minut, a nie 1,5 godziny. Zobacz w grafiku tutaj: https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec
 4. W wytycznych jest punkt 5: „Należy zdezynfekować każde urządzenie używane przez klienta po zakończonym ćwiczeniu. Czynność realizowana jest przez klienta na podstawie widocznej informacji/instrukcji przy użyciu udostępnionego środka do dezynfekcji; zaleca się w miarę możliwości korzystanie przez klientów z własnych pomocy - typu maty.” Na sali oraz w toaletach, szatniach i recepcji będą dozowniki ze środkiem odkażającym.
 5. Nauczyciele nie będą korygować manualnie. Uczestnicy zajęć stacjonarnych muszą być świadomi, że zajęcia będą transmitowane, ale widok z kamery będzie tylko na nauczyciela prowadzącego zajęcia. Nauczyciel będzie jednocześnie obserwował osoby na sali oraz osoby ćwiczące online tak, aby wszyscy byli jednakowo zaopiekowani.

2.      Utrzymanie czystości i zasady porządkowe

 1. Prosimy o używanie dozowników ze środkiem odkażającym po wejściu do szkoły, w szatniach oraz na sali.
 2. Pomiędzy niektórymi zajęciami będzie przerwa 15 minut na przewietrzenie i dezynfekcję sali. Prosimy o sprawne opuszczanie sali i szkoły.
 3. Osoby na następną grupę będą wpuszczane po wyjściu osób z grupy poprzedniej. Dotyczy to zajęć popołudniowych.
 4. Szatnie będą dostępne przy zachowaniu minimalnych odległości między wami. Prosimy o wieszanie swoich rzeczy na co drugim wieszaku. W miarę możliwości prosimy o przychodzenie już przebranymi na zajęcia.
 5. Toalety są dostępne. Jest mydło i dozowniki ze środkiem odkażającym. Prysznice są zamknięte do odwołania.
 6. Dystrybutor wody będzie uruchomiony. Są kubeczki jednorazowe albo proszę przynosić swoje naczynia/butelki. Przyciski dezynfekujemy po użyciu.
 7. Możecie dalej trzymać swoje maty i paski na półkach, ale muszą być w pokrowcach lub w folii. Nie dotyczy to ręczników, te musicie przynosić ze sobą.
 8. Szkoła będzie codziennie wieczorem po zajęciach ozonowana. Jest to jeden z najlepszych sposobów, ponieważ ozon wnika wszędzie i ma bardzo silne właściwości odkażające.

3.      Zmiany organizacyjne

 1. Nie ma obowiązku zapisywania się na zajęcia stacjonarne w związku ze zmianą od 12.06  przez Ministerstwo Rozwoju przelicznika jedna osoba na 7 m2. Można rezerwować miejsce na zajęcia. Mając ważny karnet można to robić samemu przez strefę klubowicza https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/index albo będąc na zajęciach przed czy po nich w recepcji szkoły od razu na następne zajęcia. Jeśli ktoś nie ma w strefie klubowicza jeszcze konta, chodził do nas, ale nigdy nie korzystał/logował do niej, to proszę się zalogować albo założyć. Osoby z kartami pośredników muszą zgłosić chęć kupna karnetu (wtedy usuniemy umowę Benefit Systems albo Ok System), ponieważ nie można mieć w systemie dwóch umów członkowskich jednocześnie w tym samym przedziale czasowym. Można też założyć nowy profil (potrzebny jest nowy email).

 2. Wszystkie karnety będą ważne na zajęcia online i stacjonarne jednocześnie. Oznacza to, że macie wybór czy ćwiczycie online (nie trzeba się zapisywać) czy też przyjeżdżacie do OM. Gdyby wam się nie udało dotrzeć do szkoły zajęciach zawsze można poćwiczyć online.
 3. Grafik zajęć online i stacjonarnych w czerwcu będzie się pokrywał prawie w całości. Zajęcia stacjonarne będą transmitowane online.
 4. Limit minimalnej ilości osób na zajęciach. Musi być zapisanych minimum 5 osób, aby zajęcia stacjonarne się odbyły. Decyzja o odwołaniu będzie ogłaszana/wysyłana mailem do zapisanych osób 3 godziny przed zajęciami.
 5. Grupy popołudniowe początkujące, ogólna/początkująca, początkująca kręgosłup będą krótsze 75 minutowe, grupy ogólne, łagodne/początkująca i łagodna dalej 90 minutowe.

4.      Zapisy/Rezerwacje na zajęcia

 1. Musisz mieć ważny karnet. Kup nowy, przedłuż przez internet https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/kup-karnet płacąc online lub przelewem (przyślij mailem potwierdzenie na adres szkoły) lub w recepcji szkoły między zajęciami. Płatność w szkole tylko gotówką.
 2. Z kalendarza zajęć tutaj https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec?room=3019 wybierz zajęcia. Można tam sprawdzić czy są miejsca na grupie, zapisać się. Możecie też zadzwonić 603 107 107 albo przyjść bez rejestracji. W takim przypadku pierwszeństwo mają osoby zapisane.
 3. Możesz odwołać rezerwację do 3 godzin przed zajęciami. Nie blokuj miejsca innym, jeśli wiesz, że nie przyjdziesz. W takim przypadku wyślij wiadomość przez messengera, sms na numer 603 107 107 lub zadzwoń. Jeśli nie odwołasz i nie przyjdziesz, to zablokujemy Ci możliwość dalszego rezerwowania zajęć.
 4. Jeśli nie będzie już miejsc na jakieś grupie, to możesz zapisać się na listę rezerwową. Jak ktoś odwoła, to wtedy dostaniesz info, że zwolniło się miejsce. Zawsze możesz nadal poćwiczyć online.