fbpx

Nadchodzące wyjazdy/warsztaty z jogą

8 sierpnia 2021

Warsztat intensywnej praktyki jogi

8 sierpnia niedziela 3,5 godz. 17:00-20:30 w Omśrodku. Prowadzi Leszek Kawa

21 sierpnia 2021

Wakacje z jogą w górach

21-28 sierpnia Górska Przystań Krynica Zdrój

10 września 2021

Weekend z jogą i ziołami

10-12 września Ziołowy Zakątek Podlasie

17 września 2021

Weekend z jogą nad Nidą

17-19 września Agropark Dworek Pod Lipą nad Nidą Nowe Kotlice

23 września 2021

Oczyszczanie sokami z jogą

23-26 września Ku Zdrowiu - oczyszczanie detoks Oblasówka Oblasy k. Janowca

23 października 2021

Oczyszczanie wątroby z jogą

22-28 i 23-29 października Pałac i Folwark Galiny 2 TERMIN

11 listopada 2021

Weekend z jogą

11-14 listopada Oblasówka Oblasy koło Janowca

JogaWyjazdy

Organizujemy kursy wyjazdowe z jogą w pięknych, zacisznych miejscach w Polsce. Mogą w nich uczestniczyć wszystkie grupy wiekowe, osoby początkujące i zaawansowane.
joga_bieszczady JogaWyjazdy - Omśrodek Hatha Jogi
Tygodniowa praktyka jogi w górach przynosi odświeżenie na wszystkich płaszczyznach. Dodatkowo klimat sprzyja praktyce ćwiczeń oddechowych - pranajamy.
joga_lazy_2014_pranajama JogaWyjazdy - Omśrodek Hatha Jogi
Po uczciwej praktyce na sali lub na łonie natury dotleniamy się spacerami oraz oczyszczamy się w kąpielach morskich.
2015_joga_koryciny_zajecia4 JogaWyjazdy - Omśrodek Hatha Jogi
Dla zapracowanych (i nie tylko ;-) organizujemy krótsze weekendowe kursy bliżej Warszawy.

Joga w centrum Warszawy

Nasza szkoła jogi w Warszawie to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o każdym, kto chce pracować nad ciałem i duchem, zadbać o swoje zdrowie, a także utrzymać witalność i równowagę. Od początku naszego istnienia, przyświeca nam jeden cel - sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób i zarażać pasją, jaką jest dla nas hatha joga. Nasza oferta to bogata gama propozycji zarówno dla osób początkujących, które zaczynają swoją przygodę z jogą, jak również osób zaawansowanych, które od dłuższego czasu praktykują jogę. Oferujemy specjalne zajęcia tematyczne np. dla osób z chorobami kręgosłupa. Wszystkie zajęcia i warsztaty prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli z wieloletnią praktyką jogi.

Nasza akademia jogi mieści się w ścisłym centrum Warszawy, przez co łatwo do nas trafić. Wnętrza są przestronne i jasne, dzięki czemu zapewniają idealne warunki do praktykowania jogi. Sala do ćwiczeń została wyposażona w niezbędny sprzęt i pomoce. Z dumą możemy przyznać, że oferowana przez naszą szkołę w Warszawie joga to najlepsza odpowiedź na Twoje potrzeby. Tylko u nas możesz liczyć na kameralną atmosferę, opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferowana przez nas hatha joga nie tylko pomoże Ci złagodzić stres czy złapać oddech, ale także przyczyni się do zachowania zdrowia i osiągnięcia pełnego zadowolenia. Hatha joga doda Ci energii, uelastyczni kręgosłup, zapewni giętkość całego ciała, odpręży mięśnie, przyniesie spokój i zapewni poczucie jedności z samym sobą.