fbpx

O nas

Omśrodek Hatha Jogi jest miejscem przygotowanym specjalnie tylko do praktyki jogi. Uczymy jogi od 1994 roku. Ćwicząc jogę w naszej szkole wyciszysz się, odstresujesz po pracy, wyciągniesz zastałe kończyny, czy kręgosłup, będziesz lepiej wyglądał, poprawisz sylwetkę, poznasz czym jest prawdziwa harmonia i złoty środek. Zrób coś dla siebie! Zapraszamy serdecznie!
sala O Nas - Mata do Jogi Warszawa - Omśrodek Hatha Jogi
Zajęcia odbywają się rano, w południe i wieczorem przez 7 dni w tygodniu. Do wyboru jest około 45 zajęć hatha jogi w tygodniu według metody B.K.S. Iyengara na sześciu poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele z wieloletnim stażem w praktyce i uczeniu jogi. Sala w siedzibie szkoły znajduje się w centrum Warszawy, ul. Świętokrzyska 31/33a UWAGA 4 piętro skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej z ul. Świętokrzyską (metro Świętokrzyska 25 m). Jest ona w pełni wyposażoną w sprzęt do ćwiczeń jogi: drabinki, maty, liny, koce, ręczniki, paski, klocki, deseczki, specjalne krzesła do jogi, wieloryb, ławki, trestler-równoważnia, skrzynki i inne.
logo O Nas - Mata do Jogi Warszawa - Omśrodek Hatha Jogi
Prowadzimy sprzedaż pomocy do ćwiczeń jogi: maty do jogi, liny, klocki, ręczniki, paski, książki, deseczki, specjalne krzesła do jogi, herbaty ajurwedyjskie, pomoce drewniane jak wieloryb, ławka, skrzynka i inne. Można tam też przeczytać w dziale Porady o wykorzystaniu przyrządów do jogi. Przyrządy można zakupić na miejscu w szkole lub sklepie jogapomoce.pl
joga_lazy_2014_pranajama O Nas - Mata do Jogi Warszawa - Omśrodek Hatha Jogi
Oferujemy udział w wyjazdowych kursach jogi: weekendowych lub tygodniowych w pięknych, spokojnych i atrakcyjnych miejscach sprzyjających praktyce. Mamy w tym 18 lat doświadczeń. Udział w nich pogłębia praktykę, relaksuje, odstresowuje, głęboko regeneruje i jest doskonałym czasem odpoczynku od miasta.

Joga w centrum Warszawy

Nasza szkoła jogi w Warszawie to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o każdym, kto chce pracować nad ciałem i duchem, zadbać o swoje zdrowie, a także utrzymać witalność i równowagę. Od początku naszego istnienia, przyświeca nam jeden cel - sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób i zarażać pasją, jaką jest dla nas hatha joga. Nasza oferta to bogata gama propozycji zarówno dla osób początkujących, które zaczynają swoją przygodę z jogą, jak również osób zaawansowanych, które od dłuższego czasu praktykują jogę. Oferujemy specjalne zajęcia tematyczne np. dla osób z chorobami kręgosłupa. Wszystkie zajęcia i warsztaty prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli z wieloletnią praktyką jogi.

Nasza akademia jogi mieści się w ścisłym centrum Warszawy, przez co łatwo do nas trafić. Wnętrza są przestronne i jasne, dzięki czemu zapewniają idealne warunki do praktykowania jogi. Sala do ćwiczeń została wyposażona w niezbędny sprzęt i pomoce. Z dumą możemy przyznać, że oferowana przez naszą szkołę w Warszawie joga to najlepsza odpowiedź na Twoje potrzeby. Tylko u nas możesz liczyć na kameralną atmosferę, opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferowana przez nas hatha joga nie tylko pomoże Ci złagodzić stres czy złapać oddech, ale także przyczyni się do zachowania zdrowia i osiągnięcia pełnego zadowolenia. Hatha joga doda Ci energii, uelastyczni kręgosłup, zapewni giętkość całego ciała, odpręży mięśnie, przyniesie spokój i zapewni poczucie jedności z samym sobą.

Zespół

Kinga Braun

Kinga Braun

nauczyciel

Anna Ekielska

Anna Ekielska

nauczyciel

Kinga Kubiak

Kinga Kubiak

nauczyciel

Marek Maj-Żuk

Marek Maj-Żuk

nauczyciel

Iwona Ramotowska

Iwona Ramotowska

właściciel

Leszek Kawa

Leszek Kawa

właściciel

Ania Zalewska

Ania Zalewska

nauczyciel

Anna Choreń

Anna Choreń

nauczyciel

Ewa Kołaczyńska

Ewa Kołaczyńska

nauczyciel