Joga dla seniorów

Joga dla seniorów

Nigdy nie jest za późno na pracę z ciałem i z duchem. Joga dla osób starszych jest dla nich dobroczynna. W każdym wieku można zacząć praktykę jogi i skorzystać z jej dobroczynnego działania. W Omśrodku na sesje ogólne przychodzą regularnie seniorzy, którzy od lat ćwiczą w naszej szkole. Nie ma przeszkód, by osoby dojrzałe praktykowały z młodszymi.

Jeśli jednak chcesz poczuć się absolutnie bezpiecznie, w odpowiednim dla Ciebie tempie poznawać tajniki asan, otrzymać pomoc i podpowiedzi od instruktora – serdecznie zapraszamy na nasze grupy przeznaczone specjalnie dla seniorów (uwaga! karnety po promocyjnych cenach). Czekamy na Was w poniedziałki i czwartki o godz. 11:00. Specjalna niska cena tylko 80 zł za karnet miesięczny 2x w tygodniu. Sesje trwają półtorej godziny i są dostosowane do potrzeb osób dojrzałych. Świadome przedpołudnie, spędzone na uważnych ćwiczeniach, obserwacji siebie i pogłębionym relaksie, da Ci kapitał wewnętrzny nawet na kilka następnych dni.

Jeśli będziesz ćwiczyć wytrwale, zbierzesz owoce swojej pracy – joga poprawi stan Twojego kręgosłupa, który przestanie domagać się uwagi przez chroniczne bóle. Twoje płuca rozluźnią się, a lepszy oddech wzmocni serce i ułatwi spokojny sen. Zrzucisz niepotrzebne kilogramy i poprawisz nastrój. Cera rozjaśni się, oczy nabiorą blasku – lepsze zdrowie dopełni młodszy wygląd.

Ponieważ ludzie starsi, tak samo jak młodsi, są w różnej kondycji, modyfikujemy asany, o ile uczestnicy mają specjalne potrzeby zdrowotne. Nasza szkoła jest wyposażona we wszystkie pomoce do jogi, które umożliwią wykonanie pozycji także początkującym. Na zajęciach możesz czuć się bezpiecznie, jeśli jednak masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia – skonsultuj się z lekarzem.

Omśrodek, w centrum Warszawy, jest z pewności na dogodnej dla Ciebie trasie. Przyjdź do nas, zapraszamy do wspólnej jogicznej wędrówki, której celem jest wszechstronny rozwój na wielu poziomach. A z „przyziemnych” korzyści gwarantujemy, że zapanujesz nad nawykiem garbienia się, „naoliwisz” stawy, bez kłopotu schylisz się, by zawiązać buty.

Do zobaczenia na macie w Omśrodku

Napisane przez : Agnieszka

1000 Zostało znaków