Witajcie Kochani!

Pierwsze testowe i historyczne zajęcia jogi online w czasie rzeczywistym prowadzone wspólnie przez Iwonę i Leszka odbyły się w niedzielę 15 marca o 12:30. Nie ogłaszaliśmy tego szeroko, bo chcieliśmy sprawdzić platformę.
W poniedziałek 16 marca będą dwa zajęcia o 9:00 ogólna/początkująca Leszek oraz 18:30 początkująca 1) Leszek dla wszystkich. W zależności od zainteresowania grafik zajęć będzie poszerzany.

Wszystkim zainteresowanym jogą online

Trzeba zainstalować program zoom na komputerze/laptopie lub apkę w smartfonie. Stanie się tak jak klikniecie w link przesyłany wszystkim uprawnionym mailem.
Jest to podobny program jak skype czy messenger, wideokonferencja w czasie rzeczywistym. Widzicie i słyszycie prowadzącego zajęcia, prowadzący widzi was, ale możecie widok siebie też wyłączyć. Nie wszyscy też mają facebooka/messengera. W trakcie instalacji poprosi dwa razy o zgody na dostęp do plików i mikrofonu oraz terms of use. Po otwarciu zooma trzeba jeszcze kliknąć w lewym dolnym rogu na mikrofon/słuchawki (ale powyżej w wyższą opcję), aby słyszeć.  Wczoraj i dzisiaj ze wszystkich uczestników (a było ich duże więcej niż się spodziewaliśmy) tylko jedna osoba miała małe problemy.
Będziemy uruchamiać łącze jutro pół godziny przed 9, i przed popołudniowymi tak samo, więc wtedy można przetestować.

Jak wiecie szkoła jest zamknięta, więc musimy wprowadzić opłaty za dostęp do jogi online. Zobacz w której jesteś grupie.

1) Uczestnicy z ważnymi karnetami. Mają dostęp w ramach swojego karnetu. Wysyłamy maile do osób z ważnym aktywnym karnetem. Ponadto będziemy tworzyć grupy zamknięte na facebooku w celu wymiany informacji, a jak ktoś nie ma tam konta, to musi podać emaila na który będziemy wysyłać link. Jeśli nie przychodzą do was szkolne emaile, to proszę wysłać pusty email z tematem joga online. Dodamy do listy wysyłkowej. Lista będzie utworzona od nowa na kocie Omśrodka, a nie moim osobistym na facebooku.

2) Uczestnicy z kartami pośredników - Benefit Systems i OK System. Na razie nie macie dostępu.
Zapytało o to kilka osób, więc zadzwoniłem do naszego opiekuna klienta w BS z pytaniem czy osoby mogą uczestniczyć w zajęciach online i jak to rozliczać. Padła odpowiedź, że jest to niemożliwe. Poprosiłem tego samego dnia o oficjalną odpowiedź mailowo i dostałem taką samą odpowiedź. Dla zainteresowanych do wglądu. Uprzedzając Wasze pytania i może złość przypominamy, że jesteście klientami Benefitu, a naszymi uczniami i to do nich zwracajcie się z pytaniami. Wy kupujecie u nich karnet z góry za miesiąc, a oni nam płaca w ramach umowy za Wasze pojedyncze wejścia do szkoły i rozliczają się zbiorczo dopiero po zakończeniu miesiąca. Jeśli zdecydujecie o zawieszeniu praktyki, to okres rozliczeniowy kaucji będzie zawieszony/przedłużony do czasu przywrócenia zajęć w szkole. Jeśli zdecydujecie się na kupno karnetu, to trzeba poprosić mnie o anulowanie waszej umowyw naszym systemie efitness, bo dwie umowy nie mogą się nakładać. Po tym będziecie mogli kupić karnet OPEN na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy w strefie klienta (czytaj niżej).
Z Ok System będziemy rozmawiać dzisiaj.
3) Uczniowie, którzy wyjechali/osoby spoza szkoły.
Takie osoby muszą zarejestrować/zalogować się w naszej strefie klienta i opłacić karnet OPEN na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Inne karnety na tę chwilę nie. Po opłaceniu dodamy Was do grupy/przesyłamy linki do zajęć.
Strefa klienta https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/index
Jeśli pojawią się pytania, to tel 603107107 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do wspólnej praktyki online i pomagajmy sobie wzajemnie w tych trudnych chwilach,
Pozdrawiamy serdecznie,
Iwona i Leszek z zespołem


1000 Zostało znaków


 

W marcu

Grupy tematyczne:

05.03- odporność
12.03 - lędźwie
19.03 - łagodna
26.03 - skręty

Pranajama
soboty 8:00-8:45
wszystkie oprócz 21.03

Ogólna 2
niedziele 18:00-20:00
wszystkie oprócz 22.03

Dzieci
niedziele 15:00:15:45

Gongi
28 marzec 2020r.
sobota 17:00-18:00