fbpx

otwarcie Omsrodka800

Kochani jogini!

Wznowienie zajęć od soboty 6.06.2020r.

 

Wznawiamy zajęcia stacjonarne w Omśrodku od najbliższej soboty 6 czerwca.  Będzie nam miło Was znowu zobaczyć po prawie 3 miesiącach ?

6 czerwca otwieramy dla Was bezpieczne miejsce na jogę. Do zobaczenia na pierwszych zajęciach o 8:00-8:45 pranajama z Leszkiem.

Potem będą zajęcia o 12:30-14:00 ogólna/początkująca. Zajęcia też będzie miał Leszek. Są one przesunięte z godziny 9:00. Tak samo będzie w niedzielę. Zajęcia z Iwoną będą przesunięte na 12:30-14:00 łagodna/początkująca. Zajęcia w weekend będą w szkole oraz jednocześnie będą również online.

Zajęcia 6 i 7 czerwca są przesunięte (pranajama normalnie), bo uczestniczymy po raz trzeci w weekendowym warsztacie, tym razem online z Davidem Meloni.

Zajęcia stacjonarne podlegają pewnym obostrzeniom.

W skrócie:

  1. Jedna osoba na 7m2.
  2. Nie trzeba się zapisywać na zajęcia stacjonarne, można to nadal robić przez strefę klienta. Można też telefonicznie albo będąc w szkole.
  3. Ćwiczymy bez maseczek utrzymując zalecany dystans społeczny 2 m od siebie.
  4. Są przerwy 20 min między niektórymi zajęciami na wypuszczenie i wpuszczenie uczestników.
  5. Trzeba dezynfekować pomoce do jogi po użyciu, często myć ręce. Można korzystać z toalet i prysznicy.

Nadal utrzymujemy zasadę, że wszystkie karnety są ważne na zajęcia online i stacjonarne, czyli chodzicie do wyboru tu i tu według waszego wyboru. Na przykład 1-2 stacjonarnie i 2-3 raz online - wygoda i oszczędność czasu. Możecie ćwiczyć nawet codziennie. Znajdą się oczywiście tacy co chodzą tylko do szkoły i tacy co tylko online: spoza Warszawy albo aby ich nauczyciel nie widział ;-)

Grafiki zajęć stacjonarnych i online od 8 czerwca

Grafik zajęć stacjonarnych https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec?room=3019&day=11-06-2020

Grafik zajęć online https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec?day=11-06-2020&room=3018

Macie też poniżej obrazki.

Zmiany w funkcjonowaniu Omśrodka

Ze względu na obowiązująca zasady są konieczne zmiany w funkcjonowaniu szkoły. Mamy nadzieję, że nie będą one na tyle uciążliwe i będziecie uczęszczać na zajęcia stacjonarne tak samo jak do tej pory licznie na online. Za wsparcie w postaci zakupienia karnetów  i uczestniczeniu w zajęciach online w ostatnich prawie już 2,5 miesiącach bardzo dziękujemy. To od was też zależy co będzie dalej, szczególnie, że w miesiącach czerwiec-wrzesień zawsze było mniej osób w szkole. Ponadto dostaliśmy ulgi w czynszu w kwietniu oraz maju, ale w kolejnych miesiącach nie wiemy jaka będzie decyzja spółdzielni.

Wiemy już teraz, że niektóre szkoły jogi sobie niestety nie poradziły z sytuacją i się na stale zamknęły. Liczymy więc na Wasze dalsze gorące wsparcie. ?

Rozumiemy, że część osób (najliczniejsza jak wynika z ankiety na grupie hathajogaonline) będzie chodzić na stacjonarne i online jednocześnie. Część osób tylko na online i część tylko na stacjonarne. Rozumiemy to i wychodząc Wam naprzeciw przedłużamy wygodną zasadę, że wszystkie karnety będą ważne na zajęcia online i stacjonarne jednocześnie.  Ponadto prawie wszystkie zajęcia stacjonarne będą jednocześnie online.

Wprowadzamy zmiany na pewien czas, okres przejściowy oby jak najkrótszy. Jest wprowadzony czasowo od dnia 6.06.2020r do odwołania Regulamin o bezpiecznym korzystaniu z zajęć w Omśrodku Hatha Jogi. Jest on też  dostępny wydrukowany w szkole do zapoznania się. Staję się on częścią Regulaminu Omśrodka Hatha Jogi.

Jest w nim mowa o zasadach związanych z higieną według  wytycznych GIS, zapisach na zajęcia i zmianach organizacyjnych. Wynika z nich, że w szkole będzie mogło przebywać 1 osoba na 10m2. Oznacza to, że na jednych zajęciach będzie mogło ćwiczyć maksymalnie 11 osób. Konieczne jest więc wprowadzenie zapisów na zajęcia. Można to robić przez naszą strefę klubowicza: https://hathajoga-warszawa-cms.efitness.com.pl/

Można tam sprawdzić czy są miejsca na grupie, zapisać się. Możecie też zadzwonić i spytać czy są wolne miejsca 603 107 107 albo przyjść bez rejestracji. W takim przypadku pierwszeństwo mają osoby zapisane.

Wiemy, że to są duże zmiany, ale joga powinna nas uczyć otwartości, tolerancji i cierpliwości. Działajmy z serca. Mamy nadzieję, że wspólnie przezwyciężymy te niedogodności i wrócimy jak najszybciej do normalnego funkcjonowania szkoły. Jeśli w praktyce coś nie będzie dobrze funkcjonować, to zgłaszajcie swoje uwagi i pomysły. Będziemy je wprowadzać na bieżąco.

Do zobaczenia na macie, Namaste ?

 grafik jogi stacjonarne od 8 czerwiec 2020

grafik jogi online od 8 czerwiec 2020


1000 Zostało znaków


 

W maju 2021

Pranajama
soboty 8:00-8:45
Leszek
8 i 29.05

Ogólna 2
niedziele 18:00-20:00
Leszek
9 i 30.05

Medytacja
niedziele 20:05-20:35
Iwona
9 i 30.05

Grupy tematyczne:

6.05 – przygotowanie do lotosów etap I
13.05 – powiew wiosny głębszy oddech
20.05 – relaksacja
27.05 – lędźwie bez bólu