tablica wejscie do budynku JOGA 4p 2017 mala

Informacje dla osób początkujących, które chcą zacząć ćwiczyć jogę

Masz dwie możliwości rozpoczęcia praktyki: zapisać się na zajęcia w szkole albo zapisać się na kurs wyjazdowy z jogą, gdy nie masz czasu lub nie jesteś z Warszawy.

1# Zapisy na zajęcia

Możesz zacząć ćwiczyć przychodząc na dowolne zajęcia dla początkujących. Jest to kilkanaście zajęć w tygodniu według grafiku jogi oznaczonych kolorem czerwonym oraz pomarańczowym.

Tutaj masz trzy możliwości:

1) Zajęcia próbne 35 zł

Jest to opcja dla osób, które nic nie wiedzą o jodze, nigdy jej nie ćwiczyły. Nie chcą inwestować większej kwoty, bo nie wiedzą czy im to się spodoba. Wybierz jakieś zajęcia dla początkujących z grafiku zajęć, przyjdź 15-20 minut przed tymi zajęciami, potwierdź na miejscu zapoznanie się z Regulaminem zajęć, opłać (tylko gotówka), przebierz się i weź udział w zajęciach.

Można też wygodnie się zarejestrować bez wychodzenia z domu przez Strefę Klienta i zapisać się na konkretne zajęcia. Nie tracimy czasu na przyjechanie do szkoły i na miejscu przeczytanie regulaminu, wypełnienie formularza zgłoszeniowego i opłacenie.  Czasem jest dużo ludzi i możemy się spóźnić, bo w mieście nie wszystko można przewidzieć. Wtedy stracimy okazję do spróbowania jogi.

2) Karnet

Jeśli coś już wiesz o jodze, polecił Ci ją znajomy, który długo ćwiczy, to lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w karnet. Przychodząc więcej razy doświadczysz szerzej czym jest joga u nas. Trafisz do różnych nauczycieli, zrobisz o wiele więcej pozycji jogi i będziesz ćwiczył dwa razy w tygodniu. Wtedy efekt praktyki się znacznie zwiększa.

Dla początkujących mamy następujące karnety:

 - na 8 zajęć za 170 zł. Jest on ważny 30 dni od daty Twoich pierwszych  zajęć.

- na 16 zajęć za 315 zł. Jest on ważny 60 dni od daty Twoich pierwszych  zajęć

- na 10 zajęć za 260 zł. Jest on ważny 90 dni od daty Twoich pierwszych zajęć, czyli jest odpowiedni dla osób zabieganych i często wyjeżdżających.

- jeśli jesteś studentem, to masz zniżkę i zapłacisz 110 zł za 8 wejść (jest to tylko 12,50 zł za jedne zajęcia)  lub 170 zł za 16 wejść  (jest to tylko 10 zł za jedne zajęcia).

- jeśli masz Kartę warszawiaka lub Kartę młodego warszawiaka, to masz ulgę w wysokości 10 % na pierwszy karnet spośród trzech powyższych. Oferta jest dla nowych klientów. Zniżka nie łączy się z innymi zniżkami.

Pamiętaj, że przychodzisz średnio dwa razy w tygodniu tylko na grupy:

- początkujące,

- początkujące z oznaczeniem 1),

- kręgosłup początkująca we wtorki i czwartki o 20:00,

- ogólna/początkująca,

- lunch wt. czw. i pt. o 13:15-14:15. Sprawdź w grafiku zajęć.

Zacznij swoją przygodę z jogą u nas i  Kup karnet

3) Karty Multisport i OKSystem

Jeśli jesteś posiadaczem karty naszych partnerów BenefitSystems  lub OkSystem to  konieczna jest rejestracja przez Strefę Klienta i zapisanie na konkretne zajęcia: Rejestracja i zapis na zajęcia

Posiadacze kart Benefit Systems mogą przyjść na jedne zajęcia próbne, potem przed następnymi drugimi zajęciami trzeba wpłacić kaucję 100 zł (nie dotyczy OkSystem). Jeśli się przyjdzie minimum 8 razy w miesiącu kalendarzowym, to gdy przestajesz przychodzić kaucja jest zwracana lub zawieszana. Jeśli przyjdziesz mniej razy niż 8, to kaucję trzeba uzupełnić 20 zł za każdą nieobecność. Przeczytaj cały Regulamin BenefitSystems.

Strefa Klienta

W Strefie Klienta online (na głównej stronie hathajoga.pl w menu ostatnia pozycja po prawej) najpierw wybierz przewidywaną datę pierwszych zajęć. Jeśli coś Ci wypadnie, to nie martw się i przyjdź w następnym terminie. Potem wybierasz karnet według opcji 1), 2) lub 3) powyżej. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w tym przeczytanie Regulaminu zajęć. Potem przejdź do płatności online za pomocą przelewy24.pl. Jeśli wolisz możesz opłacić gotówką przed zajęciami w szkole. Gdy przyjdziesz do nas, to osoby z karnetami i kartami  dostaną od nas bezpłatnie Kartę Klienta.

2# Udział w kursie wyjazdowym z jogą

Jest to opcja dla osób odważnych i z silną wolą, bo łatwo nie będzie (;-). Możesz pojechać na tygodniowy lub weekendowy kurs wyjazdowy. Jest to opcja dla osób spoza Warszawy albo bardzo zajętych, które nie mają czasu przychodzić dwa razy w tygodniu. W ciągu tygodnia chodząc na zajęcia na przykład dwa razy dziennie jesteś w stanie przejść cały kurs dla początkujących. Po powrocie możesz chodzić już na inne zajęcia oznaczone kolorem żółtym, niebieskim i zielonym w grafiku.

Sprawdź nasze najbliższe JogaWyjazdy.

Co jeszcze muszę wiedzieć?

Zajęcia są dla osób w wieku od 15 lat i więcej. Jeśli jesteś seniorem, to polecamy grupę indywidualną w poniedziałki i czwartki o 11:00-12:30. Mamy też grupę dla dzieci w wieku 5-14 lat w niedzielę 15:00-15:45 (koszt karnetu 60 zł).

Weź luźny strój do ćwiczeń, np. panie koszulka i leginsy, panowie koszulka i spodenki lub dres. Wszystkie przyrządy do jogi są na wyposażeniu szkoły, w tym szkolne, specjalne antypoślizgowe maty do jogi. Jeśli jednak masz własną matę, to przynieś. Jeśli nie ćwiczyłeś i nie masz jeszcze własnej, to w pierwszym miesiącu korzystaj gratis ze szkolnych mat, potem wypożyczenie 5 zł albo można u nas kupić na miejscu albo na jogapomoce.pl. Możesz przynosić własny ręcznik. Nie jedz dużego posiłku tuż przed zajęciami. Sprawdź odpowiedzi na Najczęstsze Pytania.

Weź sie za siebie, pamiętaj że samo się nie zrobi, ćwicz  jogę u nas  Kup karnet


1000 Zostało znaków